Kozły budowlane

POLSPRZĘT jest jedynym i największym autoryzowanym dystrybutorem kozłów budowlanych firmy ALTRAD POLAND. Kozły budowlane to stojaki rusztowania, które spełniają rygorystyczne normy i posiadają pełną dokumentację pozwalającą na prawidłową eksploatacje. Polecane kozły rusztowania posiadają regulację skokową co 9 cm i są malowane proszkowo na kolor pomarańczowy. Szerokość podstawowa kozła to 1,10m a wysokość robocza nawet do 4,20m.

Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości urządzenia oraz sprzęty robocze, które zapewnią komfortową, bezpieczną i sprawną pracę. W tej zakładce znajdą Państwo kozły budowlane stanowiące podstawę każdego rusztowania. Dostępny w naszej ofercie asortyment spełnia rygorystyczne normy, które gwarantują bezpieczną pracę na każdym placu budowy. Kozły to funkcjonalny sprzęt, który umożliwia szybki i łatwy transport przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych rusztowań. Podstawowa szerokość kozła wynosi jedynie 1,1 metra, natomiast wyposażona została w regulację skokową co 9 cm. Dodatkowo, jego wysokość robocza wynosi aż 4,2 metra, co umożliwia pracę na znacznych wysokościach. Jako sprzęt składany cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na możliwość łatwego transportu oraz składowania. Całość konstrukcji została malowana proszkowo na kolor pomarańczowy, co zapewnia odpowiednią widoczność, a także trwałość i odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne.

Kozły budowlane – bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokościach Proponowany sprzęt sprawdzi się zarówno przy pracach wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń przy tynkowaniu, malowaniu, gipsowaniu, murowaniu czy tapetowaniu. Dzięki swoim parametrom stanowi stabilną podstawę każdego rusztowania, od którego zależy sukces przebiegu prac na wysokościach. Dzięki systemowi regulacji skokowej kozioł nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi czy śrub, a jego montaż jest wyjątkowo łatwy.

Poszukują Państwo innego sprzętu budowlanego, który nie jest dostępny na naszej stronie lub mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty? Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści służą fachową poradą z zakresu dobrania odpowiedniego urządzenia czy sprzętu tak, by spełniły wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania pod względem bezpieczeństwa oraz komfortu. Cenimy pracę naszych klientów, dlatego dostarczamy najwyższej jakości sprzęt budowlany, który jest niezawodny i sprawdzony przez naszych fachowców.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 33 851 40 45