Ogrodzenia tymczasowe, kozły budowlane i zsypy

Kozły budowlane

POLSPRZĘT jest jedynym i największym autoryzowanym dystrybutorem kozłów budowlanych firmy ALTRAD POLAND. Kozły budowlane to stojaki rusztowania, które spełniają rygorystyczne normy i posiadają pełną dokumentację pozwalającą na prawidłową eksploatacje. Polecane kozły rusztowania posiadają regulację skokową co 9 cm i są malowane proszkowo na kolor pomarańczowy. Szerokość podstawowa kozła to 1,10m a wysokość robocza nawet do 4,20m.

Zsypy budowlane

Polecamy również zsypy do gruzu, które są wykonane są z polietylenu o wysokiej udarności i odporności na ścieranie. Polecane zsypy budowlane – do gruzu klasują się w czołówce Polskich producentów zsypów budowlanych.

UWAGA!!! Szerokość naszego elementu zasypowego pozwala na bezpośredni wysyp z taczek.

Ogrodzenia tymczasowe

POLSPRZĘT od samego początku działalności oferuje najwyższej jakości ogrodzenia tymczasowe produkcji Polskiej. Najbardziej popularnymi ogrodzeniami tymczasowymi stosowanymi w budownictwie są ogrodzenia tymczasowe ażurowe i ażurowe z plandekami zasłaniającymi. W ofercie mamy również ogrodzenia tymczasowe pełne z blachy trapezowej. Do polecanych systemów ogrodzeń mamy wszystkie akcesoria (złącza, plandeki, podpory, podstawy betonowe i PCV, bramy, furtki, zawiasy i koła).

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 691 103 691

Pomagamy w uzyskaniu Leasingu na rusztowania, szalunki i pozostały nasz asortyment. Jesteś zainteresowany – zachęcamy do kontaktu!