POLSPRZĘT Janusz Morawiec

27 lat doświadczenia to dużo czy mało?

POLSPRZĘT Janusz Morawiec to nowoczesna firma z ogromnym doświadczeniem technicznym i handlowym.

Rusztowaniami zajmujemy się już 11 lat, a właściciel firmy ma ponad 27 letnie doświadczenie w branży budowlanej. Stawiamy na JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, PROFESJONALIZM, dlatego staramy się słuchać klientów i tego co mają do powiedzenia, aby nasza oferta produktowa była jedną z największych w Polsce. Dzięki inwestycji w najnowocześniejsze systemy informatyczne i bardzo dobrze zorganizowanej logistyce, jesteśmy w stanie szybko zareagować na zamówienie i dostarczyć go w każdy zakątek naszego kraju i Europy.

POLSPRZĘT oferuje profesjonalne, a co najważniejsze posiadające CERTYFIKATY rusztowania elewacyjne, rusztowania przejezdne, szalunki stropowe, szalunki ścienne – fundamentowe, ogrodzenia tymczasowe, zsypy do gruzu i kozły budowlane.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej pełnej oferty,
która jest w stanie zaopatrzyć nawet najbardziej wymagające budowy od A do Z.

Oferowane przez POLSPRZĘT produkty zakupiło już wiele zadowolonych Polskich firm i deweloperów jak i również firmy z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Niemcy, Holandia, Anglia, Irlandia, Szkocja, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Belgia, Włochy (Sycylia), Litwa, Estonia, Łotwa, Rumunia, Serbia, Ukraina i Rosja.