Rusztowania elewacyjne, warszawskie – sprzedaż

Najpopularniejszy wybór specjalistów z branży budowlanej. Rusztowania Plettac wytwarzane są przez wiodącego producenta na rynku akcesoriów budowlanych. Konstrukcje fasadowe, modułowe oraz jezdne są odpowiednie do pracy przy wznoszeniu różnych typów obiektów.

Seria STABILO, pochodząca od tego producenta, osiąga wysokość ponad 14 m. Rusztowania KRAUSE to przede wszystkim konstrukcje jezdne, które posiadają dodatkową opcję przymocowania do ściany lub używania ich jak systemów wolnostojących. Wykonane z aluminium.

Uniwersalny typ konstrukcji, sprawdzi się w wielu rodzajach niewielkich prac budowlanych. Rusztowania warszawskie (T-2) osiągają maksymalną wysokość 10 m. Wytrzymałe, stalowe ramy i niewielka waga elementów składowych sprawia, że z jej eksploatacją poradzi sobie nawet pojedyncza osoba.

Wąska rama sprawia, że ten typ konstrukcji szczególnie dobrze sprawdza się przy pracach w ciasnych i trudno dostępnych obszarach. Rusztowania elewacyjne typu RUX ze względu na mniejsze rozmiary cechują się też odpowiednio mniejszym ciężarem, a także łatwością montażu.

Ten rodzaj konstrukcji jest szczególnie dobrze dostosowany do prac murarskich i tynkarskich. Wyposażony jest w stalowe podesty. Rusztowania elewacyjne typu Termosprzęt – RR-0,8 można konfigurować na wiele niestandardowych sposobów za pomocą konsoli o długości 0,4 lub 0,8 m.

Stabilne, z wieloma możliwościami różnych konfiguracji. Osiągają wysokość 60 m., dzięki czemu znajdują zastosowanie przy pracach wielopowierzchniowych. Rusztowania L-0,73 to jedne z najczęściej wybieranych produktów tego typu przez polskie firmy budowlane.

Niezawodne, stabilne, łatwe w montażu i o konkurencyjnej cenie – takie właściwości powinny mieć rusztowania, które wybierzesz do pracy w Twojej firmie. Ważne jest też, aby posiadały odpowiednie certyfikaty. Bez wątpienia dobrym wyborem będzie zatem zakup konstrukcji od renomowanych producentów – np. rusztowania Plettac, KRAUSE czy RUX, dostępne w naszym asortymencie – ponieważ te produkty z całą pewnością będą posiadały wszelką dokumentację, dopuszczającą je do użytkowania na terenie Polski i Europy.

W naszej ofercie znajdują się rusztowania warszawskie, Plettac, KRAUSE, RUX, elewacyjne typu TERMOSPRZĘT oraz L-0,73.

Czym cechują się produkty w naszym asortymencie?

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka najpopularniejszych rodzajów rusztowań. Są to zatem konstrukcje elewacyjne, modułowe, ramowe, jezdne (np. KRAUSE), systemowe, warszawskie, a także kozły budowlane, które mogą pełnić rolę podpory dla podestu. Posiadamy produkty montowane na zapadki (np. w konstrukcjach Plettac) lub łączone za pomocą systemu klin-kieszeń (charakterystyczne dla konstrukcji rusztowań typu L-0,73). Każdy z zestawów wyposażony jest w podstawowe elementy konstrukcyjne: ramy, pomosty, drabiny, poręcze, łączniki, dźwigary, konsole, trawersy itp.

W produkcji konstrukcji tymczasowych Plettac, KRAUSE, warszawskich, elewacyjnych typu TERMOSPRZĘT i RUX oraz L-0,73 użyto następujących materiałów:
– aluminium
– stal
– drewno.

Nasz asortyment dobraliśmy z myślą, aby zaawansowane systemy ramowe lub modułowe, które można łączyć w wiele różnych wariantów, cechowały się łatwością i intuicyjnością montażu.

Wymiary, waga i transport

Wśród najważniejszych kwestii, jakie należy wziąć po uwagę podczas wyboru konstrukcji tymczasowych są ich wymiary oraz waga. Rusztowania warszawskie najlepiej sprawdzają się przy niezbyt zaawansowanych pracach na raczej niewielkich wysokościach. Z tego względu też zajmują niewiele miejsca. Inny przykład – konstrukcje RUX – charakteryzują się ramą o wymiarach węższych, niż typowe, dlatego automatycznie sprawiają mniej problemów w transporcie. Jednakże, podobnie jak systemy elewacyjne TERMOSPRZĘT, posiadają stalowe podesty, które są cięższe od tych wykonanych z aluminium (jak na przykład Plettac czy KRAUSE), co może sprawiać problem w trakcie montowania. Jeśli masz wątpliwości, czy do prac wykonywanych przez Twoją firmę powinieneś wybrać konstrukcje elewacyjne, warszawskie, RUX, czy może jeszcze inne, skontaktuj się z nami! Postaramy pomóc Ci w doborze odpowiedniego sprzętu.