Rusztowania KRAUSE

Rusztowania Krause to system rusztowań, które gwarantują bezpieczeństwo i łatwość prowadzenia prac. Zarówno rusztowania modułowe i rusztowania jezdne, są wykonane z najwyższej jakości aluminium z domieszką metali szlachetnych dzięki czemu są lekkie i całkowicie odporne na korozję. Konstrukcje rusztowań Krause mogą być użytkowane jako jezdne, wolnostojące i mocowane do ściany. Polsprzęt oferuje pełen wachlarz rusztowań i konstrukcji Krause, a w szczególności rusztowania Stabilo, ProTec, RollTec, ClimTec oraz Corda.

Rusztowania przejezdne Krause mogą osiągnąć 14,3m wysokości roboczej co czyni najwyższymi rusztowaniami jezdnymi.

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej ekipy budowlanej są rusztowania. To dzięki nim możliwe staje się bezpieczne i komfortowe prowadzenie prac na dowolnych wysokościach, dlatego w ramach naszej działalności, także one znalazły się w ofercie naszej firmy.

W tej zakładce naszej strony internetowej znajdą Państwo rusztowania Krause dostępne zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. W ofercie dostępny jest pełen wachlarz konstrukcji marki, w tym najbardziej popularnych i lubianych przez fachowców takich jak: ProTec, Stabilo, RollTec, Corda czy ClimTec. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy oraz dobrania rodzaju i modelu, które spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Rusztowania Krause – wynajem i sprzedaż

Niemiecki producent z dbałością o każdy szczegół wykonuje swoje projekty, dlatego produkty marki Krause są w pełni odporne na korozję i bardzo lekkie, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości aluminium z domieszką metali szlachetnych.

Pośród propozycji dostępnych w naszym asortymencie dostępne są zarówno rozwiązania:
– wolnostojące,
– jezdne,
– mocowane do ściany.

Wśród konstrukcji Krause na sprzedaż lub wynajem znajdą Państwo zarówno te niższe, jak i te osiągające do 14,3 m wysokości, co czyni je najwyższą przestrzenią roboczą pośród konstrukcji jezdnych dostępnych w naszej ofercie.

Są Państwo zdecydowani na zakup jednego z naszych produktów? Wystarczy kliknąć w napis Wycena u góry strony i wypełnić krótki formularz – nasz specjalista skontaktuje się z Państwem tak szybko, jak to możliwe, aby przekazać wszystkie szczegóły sprzedaży. A może chcą Państwo jednak wynająć rusztowanie? Nic prostszego! Zapraszamy do zakładki Wypożyczalnia (również u góry strony), w której należy znaleźć interesującą Państwa konstrukcję, aby dowiedzieć się więcej na temat cen naszej wypożyczalni.

Mają Państwo dodatkowe pytania o rusztowania Krause – sprzedaż czy wynajem? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi doradcami, którzy pomogą dopasować urządzenie na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 33 851 40 45

Dokumentacja techniczna:

RUSZTOWANIA KRAUSE