Rusztowania L-0,73

Rusztowania elewacyjne wymiarowo zgodne z rusztowaniem L-0,73.

Rusztowania L-0,73 są drugimi w kolejności rusztowaniami na Polskim i Europejskim rynku. System ten poprzez zastosowanie specjalnych (skręcanych) łączeń stężeń ukośnych i poręczy (zabijanych na kliny) należy do najbardziej stabilnych rusztowań elewacyjnych. Oferowane przez nas rusztowanie, występuje w długościach podestów roboczych od 0,73m do 3,07m. Podesty robocze rusztowania występują w wersji stalowej i aluminiowo-sklejkowej. Dzięki wielu elementom dodatkowym i niestandardowym, rusztowanie L-0,73 można konfigurować w dowolny sposób i zastosować na najbardziej skomplikowanych budowlach. Długość stawianego rusztowania jest dowolna, a wysokość bez dodatkowych obliczeń i projektów to aż 60m.

POLSPRZĘT jest autoryzowanym sprzedawcą rusztowania L-0,73 czołowego i największego producenta w Europie. Producent ten posiada wszystkie wymagane prawem dokumenty i certyfikaty, które są potrzebne do prawidłowej eksploatacji rusztowania i niezbędne podczas kontroli. Rusztowania, które oferujemy posiadają CERTYFIKAT bezpieczeństwa wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Dzięki długoletniej współpracy, doświadczeniu i zaangażowaniu całej załogi, jesteśmy w stanie zaoferować rusztowania najwyższej jakości w przystępnej cenie. Oferowane przez nas rusztowania systematycznie przechodzą rygorystyczne badania, dlatego, kupując w naszej firmie, mają Państwo pewność, że otrzymają produkt, który będzie służył i zarabiał dla Państwa przez wiele lat.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 33 851 40 45

Dokumentacja techniczna:

RUSZTOWANIA L-0,73INSTRUKCJA MONTAŻUKONSTRUKCJE TYPOWE L-0,73WARIANTY MONTAŻOWE L-0,73

Dlaczego warto kupić rusztowania w firmie POLSPRZĘT?

  • produkt najwyższej jakości spełniający wszystkie normy Europejskie PN/EN, co zostało potwierdzone Certyfikatem B
  • produkt kontrolowany systemem jakości DIN EN ISO 3834-3
  • szybka realizacja i tani transport na terenie całej Europy
  • wszystkie elementy stalowe są zabezpieczone poprzez ocynkowanie ogniowe,
  • pomoc techniczna przy trudnych kształtach budynków i zastosowaniu niestandardowych elementów
  • gwarancja dokupienia brakujących elementów rusztowania
  • doradztwo prawno-techniczne w przypadku problemów z Państwową Inspekcją Pracy
  • cały wachlarz elementów dodatkowych i niestandardowych