Rusztowania Plettac

Rusztowania elewacyjne typu PLETTAC

Najczęściej wybieranymi rusztowaniami na Polskim i Europejskim rynku są rusztowania typu Plettac. Popularność tego systemu rusztowań wynika przede wszystkim z łatwości jego montażu i atrakcyjnej ceny. Oferowane przez nas rusztowanie typu Plettac, występuje w długościach podestów roboczych od 1,1m do 3m (najpopularniejszą i zarazem najtańszą opcją jest zakup długości 3,0m). Podesty robocze rusztowania występują w wersji drewnianej (najtańszej), stalowej i aluminiowo-sklejkowej. Dzięki wielu elementom dodatkowym i niestandardowym, rusztowanie Plettac można konfigurować w dowolny sposób i zastosować na najbardziej skomplikowanych budowlach. Długość stawianego rusztowania Plaettac jest nieograniczona, a wysokość bez dodatkowych obliczeń i projektów to aż 60m. Dzięki optymalnej szerokości (74cm) rusztowanie Plettac z powodzeniem można stosować również do prac monterskich i murarskich.

Polsprzęt jest autoryzowanym sprzedawcą rusztowania typu Plettac czołowego i największego producenta w Europie. Producent ten posiada wszystkie wymagane prawem dokumenty i certyfikaty, które są potrzebne do prawidłowej eksploatacji rusztowania i niezbędne podczas kontroli. Rusztowania, które oferujemy, są produkowane z najwyższej jakości stali (S355JRH granica plastyczności 460-470 N/mm2) i posiadają CERTYFIKAT bezpieczeństwa wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Dzięki długoletniej współpracy, doświadczeniu i zaangażowaniu całej załogi, jesteśmy w stanie zaoferować rusztowania najwyższej jakości w przystępnej cenie. Oferowane przez nas rusztowania systematycznie przechodzą rygorystyczne badania, dlatego, kupując w naszej firmie, mają Państwo pewność, że otrzymają produkt, który będzie służył i zarabiał dla Państwa przez wiele lat.

Długoletnia współpraca, doświadczenie i zaangażowanie całej załogi – wszystko to sprawia, że naszym klientom oferujemy najwyższej jakości rusztowania Plettac. Wynajem, jak i zakup naszego sprzętu budowlanego gwarantują nie tylko pracę na najwyższym poziomie, ale także jej bezpieczeństwo. Wszystko dlatego, że urządzenia systematycznie poddawane są rygorystycznym badaniom, które mają na celu wyeliminowania nieprawidłowości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sprzętu budowlanego.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 33 851 40 45

Dlaczego warto kupić rusztowania w firmie POLSPRZĘT?

  • produkt najwyższej jakości spełniający wszystkie normy Europejskie PN/EN, co zostało potwierdzone Certyfikatem B
  • produkt kontrolowany systemem jakości DIN EN ISO 3834-3
  • szybka realizacja i tani transport na terenie całej Europy
  • wszystkie elementy stalowe są zabezpieczone poprzez ocynkowanie ogniowe,
  • pomoc techniczna przy trudnych kształtach budynków i zastosowaniu niestandardowych elementów
  • gwarancja dokupienia brakujących elementów rusztowania
  • doradztwo prawno-techniczne w przypadku problemów z Państwową Inspekcją Pracy
  • cały wachlarz elementów dodatkowych i niestandardowych