Rusztowania Plettac

Rusztowania elewacyjne typu PLETTAC

Najczęściej wybieranymi rusztowaniami na Polskim i Europejskim rynku są rusztowania typu Plettac. Popularność tego systemu rusztowań wynika przede wszystkim z łatwości jego montażu i atrakcyjnej ceny. Oferowane przez nas rusztowanie typu Plettac, występuje w długościach podestów roboczych od 1,1m do 3m (najpopularniejszą i zarazem najtańszą opcją jest zakup długości 3,0m). Podesty robocze rusztowania występują w wersji drewnianej (najtańszej), stalowej i aluminiowo-sklejkowej. Dzięki wielu elementom dodatkowym i niestandardowym, rusztowanie Plettac można konfigurować w dowolny sposób i zastosować na najbardziej skomplikowanych budowlach. Długość stawianego rusztowania Plaettac jest nieograniczona, a wysokość bez dodatkowych obliczeń i projektów to aż 60m. Dzięki optymalnej szerokości (74cm) rusztowanie Plettac z powodzeniem można stosować również do prac monterskich i murarskich.

Polsprzęt jest autoryzowanym sprzedawcą rusztowania typu Plettac czołowego i największego producenta w Europie. Producent ten posiada wszystkie wymagane prawem dokumenty i certyfikaty, które są potrzebne do prawidłowej eksploatacji rusztowania i niezbędne podczas kontroli. Rusztowania, które oferujemy, są produkowane z najwyższej jakości stali (S355JRH granica plastyczności 460-470 N/mm2) i posiadają CERTYFIKAT bezpieczeństwa wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Dzięki długoletniej współpracy, doświadczeniu i zaangażowaniu całej załogi, jesteśmy w stanie zaoferować rusztowania najwyższej jakości w przystępnej cenie. Oferowane przez nas rusztowania systematycznie przechodzą rygorystyczne badania, dlatego, kupując w naszej firmie, mają Państwo pewność, że otrzymają produkt, który będzie służył i zarabiał dla Państwa przez wiele lat.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 33 851 40 45

Dlaczego warto kupić rusztowania w firmie POLSPRZĘT?

  • produkt najwyższej jakości spełniający wszystkie normy Europejskie PN/EN, co zostało potwierdzone Certyfikatem B
  • produkt kontrolowany systemem jakości DIN EN ISO 3834-3
  • szybka realizacja i tani transport na terenie całej Europy
  • wszystkie elementy stalowe są zabezpieczone poprzez ocynkowanie ogniowe,
  • pomoc techniczna przy trudnych kształtach budynków i zastosowaniu niestandardowych elementów
  • gwarancja dokupienia brakujących elementów rusztowania
  • doradztwo prawno-techniczne w przypadku problemów z Państwową Inspekcją Pracy
  • cały wachlarz elementów dodatkowych i niestandardowych