Rusztowania elewacyjne typu RUX

Rusztowania typu RUX występuje w długościach podestów roboczych od 2,50m do 3,0m. Podesty robocze rusztowania występują w wersji drewnianej i stalowej. Rusztowanie typu RUX jest najwęższym rusztowaniem elewacyjnym na rynku. Szerokość ramy to 64cm dlatego można je stawiać w ciasnych przejściach i miejscach, gdzie standardowe rusztowanie jest zbyt szerokie.

POLSPRZĘT jest autoryzowanym sprzedawcą rusztowania typu RUX czołowego i największego producenta w Europie. Producent ten posiada wszystkie wymagane prawem dokumenty i deklaracje, które są potrzebne do prawidłowej eksploatacji rusztowania i niezbędne podczas kontroli.

Dzięki długoletniej współpracy, doświadczeniu i zaangażowaniu całej załogi, jesteśmy w stanie zaoferować rusztowania najwyższej jakości w przystępnej cenie. Oferowane przez nas rusztowania systematycznie przechodzą rygorystyczne badania, dlatego, kupując w naszej firmie, mają Państwo pewność, że otrzymają produkt, który będzie służył i zarabiał dla Państwa przez wiele lat.

Długoletnia współpraca, doświadczenie oraz zaangażowanie naszej załogi pozwalają nam na dostarczanie najwyższej jakości sprzętu budowlanego. Rusztowania elewacyjne RUX, które przechodzą regularne badania techniczne gwarantują naszym klientom bezpieczeństwo i wygodę w trakcie prac budowlanych. Oferowany sprzęt możliwy jest zarówno do kupienia, jak i wynajęcia w bardzo atrakcyjnych cenach. Po więcej szczegółowych informacji na temat jego wyceny zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 338514045

Dlaczego warto kupić rusztowania w firmie POLSPRZĘT?

  • produkt najwyższej jakości spełniający wszystkie normy Europejskie PN/EN
  • produkt kontrolowany systemem jakości DIN EN ISO 3834-3
  • szybka realizacja i tani transport na terenie całej Europy
  • wszystkie elementy stalowe są zabezpieczone poprzez ocynkowanie ogniowe,
  • pomoc techniczna przy trudnych kształtach budynków i zastosowaniu niestandardowych elementów
  • gwarancja dokupienia brakujących elementów rusztowania
  • doradztwo prawno-techniczne w przypadku problemów z Państwową Inspekcją Pracy