Szalunki stropowe i ścienne – sprzedaż

Są niezbędne do prawidłowego położenia dachu i innych powierzchni poziomych. Szalunki stropowe H-20 od wiodących producentów sprzętu budowlanego to uniwersalne, lekkie i solidne konstrukcje dźwigarowe. Niewiele elementów konstrukcyjnych, ułatwiających montaż. Wykorzystywane także do produkcji prefabrykatów.

Różne parametry konstrukcji do wyboru, które najlepiej sprawdzają się przy budowie małych i średnich obiektów. Szczególnie popularne przy wznoszeniu budynków mieszkalnych. Lekka i łatwa w obsłudze konstrukcja oraz liczne elementy dodatkowe, wspierające pracę. Szalunki ścienne TEKKO to najczęściej wybierany rodzaj tego produktu.

Szeroki zakres konstrukcji drewnianych w wielu różnych rozmiarach, przystosowanych również do wznoszenia obiektów wielkopowierzchniowych. Wypełnienie z grubej sklejki brzozowej. Montowanie w pozycji wertykalnej i horyzontalnej. Dołączone akcesoria regulujące i podtrzymujące. Szalunki ścienne RASTO można stosować bez użycia żurawia.

W trakcie prowadzenia prac budowlanych niezwykle ważne jest, aby każdy element, narzędzie czy materiał charakteryzowało się najwyższą jakością. Nawet konstrukcje tymczasowe, jakimi bez wątpienia są szalunki, powinny zapewniać stuprocentowe bezpieczeństwo zarówno wznoszonego budynku, jak i pracujących przy nim robotników. Proponowane w naszej ofercie płytowe konstrukcje ścienne pochodzą od cenionych producentów i spełniają wszelkie wymagania techniczne. Co równie ważne, produkty te są nie tylko solidnie wykonane, lecz także wspomagają wznoszenie budowli prostokątnych, okrągłych i innych, o niestandardowych kształtach.

Szalunki stropowe

To specjalny rodzaj konstrukcji, przeznaczony do prac związanych z kładzeniem dachu i innych elementów poziomych.

Nieskomplikowany w obsłudze, pozwala na stworzenie warstwy stropowej nawet o dosyć dużej grubości oraz powierzchni.

W naszej ofercie znajdują się konstrukcje stropowe, wyprodukowane przez renomowane firmy: Peri, Altrad i Doka, a także ścienne, produkcji marki Hünnebeck.