Szalunki ścienne RASTO

Szalunki ścienne typu Rasto (Hunnebeck) to system szalunków ściennych składający się z płyt szalunkowych o wysokości 90, 135, 150, 270, 300 cm i szerokości: 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 75, 90, 120, 180 i 240 cm. oraz elementów dodatkowych takich jak: Narożniki proste i przegubowe, płyty słupowe, wstawki, podpory pionujące, zamki rasto, nakrętki talerzowe, nakrętki przegubowe i ściągi szalunkowe.

Polecane szalunki Rasto są w pełni produkowane w Polsce i zgodnie z wszystkimi rygorystycznymi normami. Rama płyty szalunkowej to perforowany i ocynkowany ogniowo płaskownik o grubości 2 mm i uformowany na szerokość 120mm. Wypełnienie jest wykonane sklejką brzozową o grubości 15 mm. Dodatkowo oferowane szalunki ścienne Rasto posiadają kieszeń, do której została schowana sklejka dzięki czemu jej żywotność zwiększa się kilkukrotnie.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 33 851 40 45

Dlatego jeśli przygotowują się Państwo do budowy i szukają sprzętu na najwyższym poziomie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy szalunki ścienne RASTO na sprzedaż i wynajem. Cennik wynajmu poszczególnych sprzętów znajdą Państwo w zakładce Wypożyczalnia. W przypadku oferty sprzedażowej zapraszamy do kontaktowania się mailowo lub telefonicznie z naszymi doradcami, którzy w oparciu o Państwa potrzeby dopasują urządzenie, które najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Szalunki ścienne RASTO dostępne w naszej ofercie to także niezbędne do nich akcesoria takie jak dystanse czy listwy perforowane i wiele innych. Pełną listę dodatkowego asortymentu, dedykowanego do tego modelu sprzętu znajdą Państwo poniżej wraz z galerią zdjęć. W sprawie jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do telefonicznego kontaktowania się z naszymi specjalistami lub wypełnienia formularza kontaktowego – dołożymy wszelkich starań, aby nasz sprzęt sprawdził się u każdego z naszych klientów.

Dokumentacja techniczna:

SZALUNKI RASTO

Akcesoria szalunkowe i elementy tracone do betonowania

Firma POLSPRZĘT jest czołowym dystrybutorem najlepszych jakościowo akcesoriów szalunkowych i elementów traconych do betonowania. W ciągłej ofercie min. mamy:

  • Olej antyadhezyjny
  • Dystans gwiazdka
  • Dystans liniowy
  • Dystans betonowy
  • Listwa perforowana
  • Dystans ZET
  • Taśma bentonitowa i wiele innych

Polecamy również żabki sprężynowe wysokiej jakości, ocynkowane ogniowo oraz wykonane z specjalnej wzmacnianej i hartowanej stali (twardość 45HRC), które można stosować do szalowania słupów, podciągów, nadproży, fundamentów i ścian.