Szalunki stropowe

Firma POLSPRZĘT posiada w ciągłej sprzedaży system szalunków stropowych H-20. Szalunki stropowe w systemie dźwigarowym są najczęściej stosowanymi do wykonywania żelbetowych elementów poziomych, stropów, podciągów, itp. Stosowane są również podczas montażu stropów prefabrykowanych. Polecane przez nas szalunki stropowe składają się z:

 • Podpory (stempla) ocynkowanego lub lakierowanego
 • Trójnogi ocynkowanej
 • Głowicy krzyżowej ocynkowanej
 • Dźwigara drewnianego H-20 (takich producentów jak PERI, DOKA, UK,)
 • Sklejki szalunkowej lub płyty trójwarstwowej produkcji PERI

POLSPRZĘT poleca zarówno nowe jak i używane elementy szalunków takie jak sklejka, płyta trójwarstowa okuta i nieokuta, podpory stropowe różnej nośności, dźwigary używane lub nowe, renomowanych światowych marek jak: PERI czy DOKA.

UWAGA! Produkty firmy PERI dostarczamy prosto na budowy całego kraju.

 

Masz jakieś pytania? Zadzwoń! +48 33 851 40 45

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także profesjonalne szalunki stropowe, które są jednym z najczęściej wybieranych systemów do wykonywania żelbetowych elementów poziomych, stropów, podciągów (także tych prefabrykowanych).
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki POLSPRZĘT, która oferuje kompleksowe wyposażenie budowlanego do każdego rodzaju prac.

Szalunki stropowe – nasza oferta

Zadaniem tego rodzaju konstrukcji jest stworzenie systemu równomiernie rozmieszczonych podpór (zwanymi stemplami), na których ułożone zostają drewniane szalunki stropowe składające się z płyty trójwarstwowej lub sklejki szalunkowej oraz dźwigary. Tak stworzona instalacja ma za zadanie nadać odpowiedni kształt wlanemu wewnątrz betonowi. Dostępny
w naszej ofercie kompleksowy zestaw składa się z takich elementów jak:
– podpora (stempel) ocynkowana lub lakierowana,
– głowica krzyżowa ocynkowana,
– trójnoga ocynkowana,
– sklejka lub płyta trójwarstwowa produkcji PERI,
– dźwigar drewniany H-20 (takich producentów jak PERI, DOKA, LANA, itp.).

Elementy tracone do betonu oraz akcesoria szalunkowe

POLSPRZĘT jest czołowym dystrybutorem najwyższej jakości materiałów i wyposażenia, które pozwala zapewnić precyzyjne ułożenie zbrojenia. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo niezbędne akcesoria takie jak dystanse gniazdka, betonowe lub liniowe, oleje antyadhezyjne, listwy perforowane, żabki sprężynowe, dystanse ZET, specjalistyczne taśmy bentonitowe i wiele innych!

Zakup lub wynajem szalunków stropowych w firmie POLSPRZĘT

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, w której znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie dostosowane do każdego rodzaju prac budowlanych. Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem lub wynajmem proponowanych przez nas konstrukcji, lub urządzeń, zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy mailowego – nasi specjaliści przedstawią atrakcyjną ofertę cenową i pomogą dobrać wyposażenie dostosowane do Państwa specjalizacji, które spełni wszystkie potrzeby i oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa

Akcesoria szalunkowe i elementy tracone do betonowania

Firma POLSPRZĘT jest czołowym dystrybutorem najlepszych jakościowo akcesoriów szalunkowych i elementów traconych do betonowania. W ciągłej ofercie min. mamy:

 • Olej antyadhezyjny
 • Dystans gwiazdka
 • Dystans liniowy
 • Dystans betonowy
 • Listwa perforowana
 • Dystans ZET
 • Taśma bentonitowa i wiele innych

Polecamy również żabki sprężynowe wysokiej jakości, ocynkowane ogniowo oraz wykonane z specjalnej wzmacnianej i hartowanej stali (twardość 45HRC), które można stosować do szalowania słupów, podciągów, nadproży, fundamentów i ścian.